Movies
Ratings
1417
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 5.0
AmourRated ★ 4.5
JoyRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5- Glories of TangoRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
River of GrassRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Reality+Rated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 4.5
Dear DiaryRated ★ 3.5
Life or Something Like ItRated ★ 3.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 3.0
In Search of FelliniRated ★ 2.5
BlackkKlansmanRated ★ 4.0