Series
Ratings
358
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
GlitchRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
HappinessRated ★ 4.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 5.0