Movies
Ratings
216
Resident EvilRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 1.0
The OthersRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0