Titles you rated
Deadpool 2Rated ★ 2.0
Truth or DareRated ★ 3.5
The BodyRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
The ShackRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
RV: Resurrected VictimsRated ★ 0.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
CanolaRated ★ 1.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0