Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Return to OzRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0