Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Jenny, JunoRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 1.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5