Series
Ratings
152
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
HERORated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 0.5
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 5.0
Dr. RintarōRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.0- プライドRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 2.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 2.0