Titles you rated
The MartianRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The Lego MovieRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
HeadhuntersRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5