Movies
Ratings
462
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.0
LegendRated ★ 3.0
A Young Man with High PotentialRated ★ 0.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0