Movies
Ratings
141
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5
ThorRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 0.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.5