Movies
Ratings
104
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 2.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.5
Insadong ScandalRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 2.5
21Rated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
ClickRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0