Movies
Ratings
185
Perfect SenseRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Hachi-koRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Sex and the City 2Rated ★ 3.5