Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
Love and AnarchyRated ★ 4.0
Community Season 5Rated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Community Season 4Rated ★ 3.5
Community Season 3Rated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 1Rated ★ 4.0