Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
SolaninRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 3.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Initiation LoveRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Saying Good-bye, OnedayRated ★ 3.5