Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
From Miyamoto to YouRated ★ 3.5
Busujima Yuriko no Sekirara NikkiRated ★ 3.5- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 3.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.0
My Long Awaited Love StoryRated ★ 3.0
Weakest BeastRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 0.5
Testimony of NRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0
Residential ComplexRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5