Series
Ratings
85
Emergency CoupleRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0