Movies
Ratings
250
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 3.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 3.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.5
The True-taste ShowRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.5
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0