Titles you rated
Ant-ManRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5