Movies
Ratings
281
ChappieRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0