Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 5.0
UnfaithfulRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
MiseryRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.0