Titles you rated
LimitlessRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
Paradise HillsRated ★ 2.5
DolittleRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
PortalsRated ★ 1.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0