Series
Ratings
38
Strike LoveRated ★ 0.5
General Hospital 2Rated ★ 2.0
Medical Top TeamRated ★ 2.0
PunchRated ★ 4.0
StyleRated ★ 3.5
Heading to the GroundRated ★ 0.5
The King of DramasRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 2.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.0
Big ThingRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 1.0
BrainRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0