Titles you rated
The FuriousRated ★ 4.0
The Mysterious Gaze of the FlamingoRated ★ 0.5- My HomeRated ★ 0.5
Bride of the CovenantRated ★ 0.5
Audition 109Rated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 1.5