Movies
Ratings
16
AvatarRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 0.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0