Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
IntentionRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5