Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
ArgonRated ★ 4.0