Series
Ratings
55
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
SignRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0