Titles you rated
Au Revoir, UFORated ★ 3.0
Girls' Night OutRated ★ 3.0
Wild ThingsRated ★ 3.0
Woman on the BeachRated ★ 3.0
Woman Is the Future of ManRated ★ 3.0
ToysRated ★ 3.5
My Stepmother is an AlienRated ★ 3.0
Dying YoungRated ★ 4.5
Over the RainbowRated ★ 3.0
The HoleRated ★ 3.0
Fight Back to SchoolRated ★ 3.0
Spring Bears LoveRated ★ 3.0
Curly SueRated ★ 4.5
CluelessRated ★ 2.0
I Wish I Had a WifeRated ★ 3.0
One Fine DayRated ★ 3.5
Born on the Fourth of JulyRated ★ 3.5
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
General's Son IIRated ★ 3.0
Bill & Ted's Excellent AdventureRated ★ 4.0