Series
Ratings
52- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0