Series
Ratings
27
High SocietyRated ★ 2.5
Lunch QueenRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 2.0
MRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 1.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0