Titles you rated
- VirusRated ★ 2.5
AuditionRated ★ 0.5- Afternoon GuestRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 2.5
Typhoon ClubRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0