Titles you rated
ChronicleRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Chicken LittleRated ★ 2.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Mulan IIRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.0