Titles you rated
We Are Who We AreRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 0.5
- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 1.0
PastaRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 2.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0