Titles you rated
The MessageRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0