Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0- Ad MadnessRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5- The Final MatchRated ★ 4.0
- Star in My HeartRated ★ 3.5
- Three MenRated ★ 4.5
- Kuk HeeRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.5- BossRated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 3.0- Mr. QRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
Inspiring GenerationRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0