Titles you rated
WALL-ERated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0