Titles you rated
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
American GangsterRated ★ 3.5
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 0.5
Inside OutRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Draft DayRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Point BreakRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Three KingsRated ★ 3.5
The 33Rated ★ 4.0
SpectreRated ★ 5.0
Ted 2Rated ★ 3.0