Titles you rated
Alien: CovenantRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
YesterdayRated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0