Series
Ratings
69- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 5.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 1.5- K-ON!Rated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Blue Tower ZeroRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0- The Solitary Gourmet: Delicious but Bittersweet ... Inogashira Goro's MisfortuneRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 9Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 5.0