Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 2.5
MulanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
It BoyRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0