Movies
Ratings
366
No Other ChoiceRated ★ 3.5
It’s Okay!Rated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 4.5- 4PMRated ★ 2.0
Man of MenRated ★ 2.0- Holy PunchRated ★ 1.0
HarbinRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0