Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
The DiscoveryRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0