Titles you rated
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 2.0
The VowRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 2.5
Drunken MasterRated ★ 0.5
Die HardRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 0.5
ValkyrieRated ★ 1.5
Prison Break: The Final BreakRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 1.5
Black KnightRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
HancockRated ★ 2.5