Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0