Movies
Ratings
391
Jack ReacherRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Venus TalkRated ★ 1.0
HellboyRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.5
Open CityRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 2.5
Blade: TrinityRated ★ 4.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 4.0