Movies
Ratings
150
I Saw the DevilRated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
FriendRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.5
The Scorpion KingRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0