Titles you rated
CocoRated ★ 4.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
DeparturesRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5