Movies
Ratings
202
DreamgirlsRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 3.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 1.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Fortune SalonRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5