Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
LiftedRated ★ 5.0
Johnny ExpressRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Herbie Fully LoadedRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0