Titles you rated
The DictatorRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 1.0
Home AloneRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5